Çin Bayi Turu

Çin Bayi Turu 8 Gece Konaklama

İstanbul Yeni Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde bayiturlari.com yetkilisi ile buluşma Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Türk Havayolları’nın TK20 sefer sayılı tarifeli seferi ile saat 01:25’de Pekin uçuşu. Gece uçak yolculuğu yerel saat ile 15.25’te Pekin’e varıyoruz. Varışımızın ardından Akşam yemeği için yerel restorana transfer. Yemek sonrası otelimize transfer oluyoruz. Konaklama Pekin otelimizde
Otelde alınacak sabah kahvaltısı sonrası Pekin şehir turuna başlıyoruz. Mao Zedong’un Çin Halk Cumhuriyeti’ni ilan ettiği, 1989 yılında tüm dünyayı sarsan protestolarla hafızalara kazınanTiananmen Meydanı; UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde yer alan 980 ayrı binadan oluşan devasa ve büyüleyiciForbidden City yani“Yasak Şehir”i geziyoruz.Öğle yemeğimizi aldıktan sonraCennet Tapınağını gezeceğiz. Gezi sonrasıHutong Turu yapacağız. Bu turumuzda geleneksel Çin Mahallesini bisikletle gezme imkânına sahip olacağız. Turun ardındanözel Pekin Ördek menüsünden oluşan akşam yemeğimizi alacağımız restoranımıza gidiyoruz. Konaklama Pekin otelimizde.
Otelde alınacak sabah kahvaltısı sonrası Çin’e özgü inci yetiştiriciliğine tanıklık edeceğimizİnci Üretim Merkezi’ni ziyaret edeceğiz. Ardından Kunming Gölü kıyısında yer alanMuhteşem Yazlık Saray Bahçelerigezilecektir. Dilerseniz uygun fiyata inci alma şansınız da olacak. Gezimizin ardındanUNESCO Dünya Mirası Listesi’nde yer alan, Orta Asya Türklerinin kuzeyden gelen istilalarını engellemek amacı ile milattan önce 220 yılında yapımına başlananÇin Seddi geziyoruz. Bu muazzam yapıyı gezdikten sonraöğle yemeğimizi alacağız. Akşam yemeğimize kadar serbest zaman.Akşam yemeğimiz yerel restoranda, yemek sonrası otelimize geri dönüyoruz sonrasında serbest zaman ve geceleme otelimizde.
Otelde alınacak sabah kahvaltısı sonrası tren istasyonuna transfer oluyoruz. Tren ile Çin tarihinin en eski ve en önemli şehirlerinden biri aynı zamanda Çin’in eski başkenti olanXian’ahareket ediyoruz.Öğle yemeğimizi “lunch box” olarak trende alacağız. Varışta ardından Çin'in ilk imparatoru Shihuan’ın mezarını korumak için yapılmış , 20.YY’da ortaya çıkarılan en önemli arkeolojik kazılardan birisi olanTerra Cota Savaşçıları olarak bilinen‘’ Yeraltı Heykel Ordusu’’ müzesini gezeceğiz.“Pişmiş Toprak” anlamına gelen‘’ Terra Cota’’ müzesinde göreceğiniz mezar ve heykeller 1987 yılındaUnesco Dünya Kültür Mirası Listesine alınmıştır. Yerel restoranda alınacakakşam yemeğinin ardından serbest zaman. Geceleme otelimizde.
Otelde alınacak sabah kahvaltısı sonrası Müslüman Mahallesi ve Büyük Cami ziyaret edeceğiz. Gezi ardından Öğle yemeğimizi lokal restaurantta aldıktan sonra Hangzhou’ya gitmek üzere hızlı trenimizde yerlerimizi alıyoruz. Varışımızın ardından otelimize check-in işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. Sonrasında yarınki Hangzhou turu için dinlenme ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.
Otelde alınacak sabah kahvaltısı sonrası ünlü Xihu Gölü'nde (Batı Gölü) yapacağımız tekne gezisi için hareket ediyoruz. Batı Gölü; şehir merkezinin hemen yakınında yer alan 60 km2 bir alan üzerine kurulu tapınak, bahçe ve mesire alanlarından oluşmaktadır. 2011 yılında UNESCO Dünya Kültür Mirası Listesi kapsamına alınan bu dev açık hava parkının, 5,6 kilometrekaresini bölgeye de adını veren Batı Gölü kaplamaktadır. Kendinizi cennette hissede’ya hareket ediyoruz. Varışımızın ardından Otelimize check-in gerçekleştiriyoruz. Lokal restaurantta akşam yemeğimiz sonrası serbest zaman. Geceleme otelimizde
Kahvaltının ardından özel otobüsümüz İpek cenneti olarak bilinen Suzhou'ya hareket edeceğiz. Şehir güzel taş körüleri, pagodaları, Çin bahçeleri ve İpek endüstrisi ile ünlüdür. 900'lü yıllardan bu yana Çin İpek endüstrisinin en önemli merkezlerinden biri olan Suzhou 2500 yıllık bir tarihe sahiptir. Şehre varışımızın ardından Lingering bahçeleri, golden rooster gezilerimizi sonrası muhteşem manzaralara sahip bir göl ve kanal turumuzu tamamlayacağız. Öğle yemeğimizin ardından Çin'in en büyük şehri ve en önemli limanı olan Shanghai’a hareket ediyoruz. Shanghai’ye varışımızın ardından otelimize check-in gerçekleştiriyoruz. Akşam yemeğimizi yerel restaurantta aldıktan sonra serbest zaman. Geceleme otelimizde.
Kahvaltının ardındanNanjing Road’u görüp, Shanghai’ın önemli dini yapıtlarından biri olanZümrüt Buda Tapınağınahareket ediyoruz.Ardından kolonyal dönemde inşa edilen binaların, modern gökdelenlerle yan yana sahil boyunca sıralandığıThe Bundbölgesini ve Asya’nın en yüksek, dünyanın en yüksek üçüncü televizyon binası olanOriental Pearl TV Binasını gezip, Çin Bahçelerine çok güzel bir örnek olanYu Garden’agidiyoruz .Öğle yemeğimizi yerel restoranda alıyoruz. Gezimizin ardından akşam yemeğimize kadar serbest zaman.Akşam yemeğini yerel restoranda alıyoruz. Geceleme otelimizde.
Kahvaltının ardındanXintiandi bölgesini ziyaret ediyoruz. Birbiri ardına sıralanmış şık dükkanlar ve kafelerin bulunduğu trafiğe kapalı caddede yürüyerek bir ziyaret gerçekleştiriyoruz. Sonrasında alışveriş yapma fırsatınıda elde edeceğimiz Taobao cheng ve Huangpu Nehri ve Nanjing Road gezilerini gerçekleştiriyoruz. Gezi sonrası Havalimanına transferimizi gerçekleştireceğiz. Bilet ve check in işlemleri sonrası İstanbul için hareket edeceğiz. Rahat ve konforlu bir uçuşun ardından yerel saat ile 05:20'de İstanbul'a varış ve turumuzun sonu.

Fiyatlar:

İki Kişilik Odada Kişi başı

1999 Euro

 • 'dan başlayan fiyatlar ile

Tek Kişilik Oda Fiyatı

2499 Euro

 • 'dan başlayan fiyatlar ile

Fiyata Dahil Hizmetler

 • Türk Havayolları tarifeli seferleri ile İstanbul-Pekin / Shanghai-İstanbul arası uçak bileti
 • Havalimanı – Otel – Havalimanı transferleri
 • Tüm şehirler arası transferler
 • 8 Gece 4* otellerde kahvaltı dahil konaklama –Pekin(2), Xian(1), Hangzhou(1), Suzhou(1), Shangai(2)
 • Phuket’de 2 gece tercih edilen otelde kahvaltı dahil konaklama
 • Programda belirtilen tüm çevre gezileri
 • Organizasyon boyunca Türkçe yerel rehberlik ve assist hizmetleri
 • Türsab Seyahat sigortası
 • Uzman bayiturlari.com refakati

 • Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Çin Vizesi
 • Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları.
 • Yurt dışı çıkış harcı
 • Ekstra Turlar ve Müze & ören yerleri girişleri
 • Yukarıda ve programda dahil olduğu açıkça belirtilmemiş her türlü hizmet
 • Önemli Not : Belirtilen fiyatlar minimum 10 kişilik gruplar için başlangıç fiyatlarıdır. Tur fiyatları gidilecek tarihe, havayolu firmasına, kişi sayısına, programa dahil olan turlara, konaklama yapılacak otel tipine ve istenilen servislerin niteliğine bağlı olarak değişkenlik gösterebilecektir. En uygun fiyat teklifini almak için 0850 888 8501nolu telefon numaramızdan iletişime geçebilir veya iletişim formumuzu doldurabilirsiniz. Kurumsal müşteri temsilcimiz en kısa zamanda sizlerle iletişime geçecektir.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir