Kiev Bayi Turu

Kiev Bayi Turu 3 Gece – 4 Gün (Vizesiz)

UKRAYNA TURLARIMIZ BÖLGEDEKİ SAVAŞ DURUMU NEDENİ İLE YAPILAMAMAKTADIR. Aşağıda belirtilen program örnek programdır. İstanbul Yeni Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde saat 04:00’da bayiturlari.com yetkilisi ile buluşma Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Türk Havayolları’nın TK441 sefer sayılı tarifeli seferi ile saat 07:00’da Kiev’e hareket. Yerel saat ile 08:50’de varış. Havalimanında bizi bekleyen aracımızla buluşma ve Kiev şehir turu. Vladimirskaya Caddesi, Opera Binası, Bale Binası ve Altın Kapı ile Ayasofya meydanını gördükten sonra dostluk tepesine çıkıp, fotoğraf molası vereceğiz. Tarihi Kiev silah fabrikası, parlamento binası, Mihaylovski Meydanı ve Kilisesi Knyagine Olga Heykeli turumuzun devamında göreceğimiz yerler arasındadır. Tur bitimi otelimize transfer. Akşam rehberimizin belirleyeceği saatte buluşma ve Akşam yemekli Dinyeper tekne turu. Akşamüstü Kiev’i ikiye bölen Dinyeper nehri üzerinde yapacağımız tekne gezimizin ardından geleneksel bir Ukrayna restoranına geçiyor ve ülkenin yerel lezzetlerinden hazırlanmış akşam yemeğimizi alıyoruz. Tur bitimi otelimize transfer.
Otelde alacağımız sabah kahvaltısı sonrası Pcerska Lavra & Mikrominyatür & 2.Dünya Savaşında Ukrayna müzesi turu. Pcerska Lavra Manastırı. Büyük Vlademir’in çabalarıyla bir metropolitlik merkezi olarak kurulan manastır hiç şüphesiz hem bugün bildiğimiz Rus ulusunun hem de Rus Ortodoks kilisesinin en önemli anıtlarından biridir. Nazi işgali sırasında büyük yıkıma uğrayan manastır geçtiğimiz yüzyılda bugünkü haline getirililmiştir. Mikrominyatür Galerisi. Tanınmış minyatür sanatçısı Nikolay Syadristıy’ın ancak mikroskop yardımı ile görülebilen eserleriden, ziyaretçilerini hayrete düşüren bir derlemedir. 2.Dünya Savaşında Ukrayna Müzesi. İnsanlık tarihinin en karanlık sayfalarından biri olan ikinci dünya savaşına dair pek çok belge, eşya ve silahın tarih sırasıyla, çok etkileyici bir biçimde sunulduğu müze, Ukrayna’nın en önemli ulusal değerlerindendir. Tur bitiminde otele dönüş ve serbest zaman. Konaklama Kiev’de
Otelde alınacak sabah kahvaltısı sonrası rehberimiz eşliğinde öğle yemekli Mamajeva-Sloboda Açık Hava Müzesi&Votka Tadımı ve Çernobil Müzesi Turu. Mamajeva – Sloboda İçinde Ukrayna'daki altı bölgeye ait insanların gerçekte yaşamış olduğu 100 - 350 yıl arasında geçmişe sahip yöresel evler ve yöresel köylerin bulunduğu müzeyi gezme ve yöresel yemeklerden & votkalardan tatma imkanı bulacaksınız… Öğle yemeği sonrası Çernobil Müzesine hareket. 1980'den beri itfaiye binası olarak kullanılan bina, 1992 yılında müzeye çevrildi. Çernobil reaktör kazası, bir deney esnasında meydana gelen 20. Yüzyılın en büyük nükleer kazasıdır. Bu müzede, o zamana ait belgeler, gazete haberleri, mektuplar ve fotoğraflar bulunuyor. Müzenin Çernobil’den dolayı hayatını kaybedenlerin anısına özel bir bölümü de bulunuyor. Tur sonrası otele dönüş ve serbest zaman. Konaklama Kiev’de
Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından havalimanına transfer. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Türk Havayolları TK458 sefer sayılı tarifeli uçuşu ile saat 10:15’de İstanbul’a hareket. Rahat ve konforlu bir uçuşun ardından yerel saat ile 12:25’de İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.

Fiyatlar:

İki Kişilik Odada Kişi başı

349 Euro

 • 'dan başlayan fiyatlar ile

Tek Kişilik Oda Fiyatı

449 Euro

 • 'dan başlayan fiyatlar ile

Fiyata Dahil Hizmetler

 • Türk Havayolları tarifeli seferleri ile İstanbul-Kiev-İstanbul arası uçak bileti
 • Havalimanı – Otel – Havalimanı transferleri
 • 3 gece Kiev’de tercih edilen otelde kahvaltı dahil konaklama
 • Programda belirtilen tüm çevre gezileri
 • Organizasyon boyunca Türkçe yerel rehberlik ve assist hizmetleri
 • Türsab Seyahat sigortası

 • Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları.
 • Yurt dışı çıkış harcı
 • Ekstra Turlar ve Müze & ören yerleri girişleri
 • Yukarıda ve programda dahil olduğu açıkça belirtilmemiş her türlü hizmet
 • Önemli Not : Belirtilen fiyatlar minimum 10 kişilik gruplar için başlangıç fiyatlarıdır. Tur fiyatları gidilecek tarihe, havayolu firmasına, kişi sayısına, programa dahil olan turlara, konaklama yapılacak otel tipine ve istenilen servislerin niteliğine bağlı olarak değişkenlik gösterebilecektir. En uygun fiyat teklifini almak için 0850 888 8501nolu telefon numaramızdan iletişime geçebilir veya iletişim formumuzu doldurabilirsiniz. Kurumsal müşteri temsilcimiz en kısa zamanda sizlerle iletişime geçecektir.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir