Odessa Bayi Turu

Odessa Bayi Turu 3 Gece – 4 Gün (Vizesiz)

UKRAYNA TURLARIMIZ BÖLGEDEKİ SAVAŞ DURUMU NEDENİ İLE YAPILAMAMAKTADIR. Aşağıda belirtilen program örnek programdır. İstanbul Yeni Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde saat 04:00’da bayiturlari.com yetkilisi ile buluşma Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Türk Havayolları’nın TK465 sefer sayılı tarifeli seferi ile saat 07:55’de Odessa’ya hareket. Saat 09:30’da varış. Havalimanında bizi bekleyen aracımızla buluşma ve Odessa şehir turu. Turumuz esnasında yapacağımız kısa bir yürüyüşle, Opera binası, Puşkin müzesi, Tarih Müzesi, Puşkin anıtı ve Parkı, Potemkin merdivenleri, Çariçe Katerina II heykeli görülecek yerler arasındadır. Tur bitimi otelimize transfer. Konaklama Odessa’da.
Otelde alacağımız sabah kahvaltısı sonrası Katakomb & Shustov Konyak Fabrikası turu . Katakomb. 1700’lerde şehrin yeniden inşaası için çıkarılan kumtaşı madenleri bügün Odessa’nın altında toplamı 3000 km’yi bulan tünellere dönüşmüş durumdadır. Kaçakçılıktan depolamaya kadar pekçok biçimde kullanılan bu tüneller ikinci dünya savaşında Partizanlara sığınak oluşturmuştr. Turumuzda revirinden mutfağına, silah bakım odasından dersliğine kadar bütünüyle korunmuş bir yeraltı Partizan hücresini görüyoruz. Shustov Konyak Müzesi. Eski sovyet ülkeleri anıldığında akla ilk gelen votka olsa da; konyak da ülkede çok sevilen ve çok tüketilen ürünlerdendir. Turumuzda, atölye ve müze kısımlarında konyak yapımı hakkında bilgiler alıyor, tadacağımız ürünlerden satın alma imkanını da buluyoruz. Tur bitimi otelimize transfer. Konaklama Odessa’da
Otelde alınacak sabah kahvaltısı sonrası rehberimiz eşliğinde yarım günlük Akkerman Kaleleri Turu. 13.-15. Yy’lar arasında Bizanslılar tarafından inşa ettirilmiş olan kaleler UNESCO Dünya Mirası listesindedir. 1484 yılında Osmanlılar tarafından fethedilmiş olan Akkerman Kaleleri toplam çevre uzunluğu 2 km. olan surları ve günümüzde sadece 26 tanesi ayakta kalmış olan gözetleme kuleleri ile muhteşem bir eserdir. Odessa’ya 10 km. uzaklıkta olan bölge’de gerçekleştireceğimiz tur sonrası otele dönüş. Öğleden sonra serbest zaman. Konaklama Odessa’da
Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından havalimanına transfer. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Türk Havayolları TK466 sefer sayılı tarifeli uçuşu ile saat 10:25’de İstanbul’a hareket. Rahat ve konforlu bir uçuşun ardından yerel saat ile 11:55’de İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.

Fiyatlar:

İki Kişilik Odada Kişi başı

349 Euro

 • 'dan başlayan fiyatlar ile

Tek Kişilik Oda Fiyatı

449 Euro

 • 'dan başlayan fiyatlar ile

Fiyata Dahil Hizmetler

 • Türk Havayolları tarifeli seferleri ile İstanbul-Odessa-İstanbul arası uçak bileti
 • Havalimanı – Otel – Havalimanı transferleri
 • 3 gece Odessa’da tercih edilen otelde kahvaltı dahil konaklama
 • Programda belirtilen tüm çevre gezileri
 • Organizasyon boyunca Türkçe yerel rehberlik ve assist hizmetleri
 • Türsab Seyahat sigortası

 • Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları.
 • Yurt dışı çıkış harcı
 • Ekstra Turlar ve Müze & ören yerleri girişleri
 • Yukarıda ve programda dahil olduğu açıkça belirtilmemiş her türlü hizmet
 • Önemli Not : Belirtilen fiyatlar minimum 10 kişilik gruplar için başlangıç fiyatlarıdır. Tur fiyatları gidilecek tarihe, havayolu firmasına, kişi sayısına, programa dahil olan turlara, konaklama yapılacak otel tipine ve istenilen servislerin niteliğine bağlı olarak değişkenlik gösterebilecektir. En uygun fiyat teklifini almak için 0850 888 8501nolu telefon numaramızdan iletişime geçebilir veya iletişim formumuzu doldurabilirsiniz. Kurumsal müşteri temsilcimiz en kısa zamanda sizlerle iletişime geçecektir.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir