Riga Bayi Turu

Riga Bayi Turu 3 Gece – 4 Gün

İstanbul Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde saat 12:00’da bayiturlari.com yetkilisi ile buluşma Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Türk Havayolları’nın TK1775 sefer sayılı tarifeli seferi ile saat 14:50’de Riga’ya hareket. Saat 17:50’de varış. Havalimanında bizi bekleyen aracımızla buluşma ve şehir merkezine hareket. Riga turumuza, Old Town (Eski Şehir) bölgesinde dolaşarak başlıyoruz. Her yanında görkemli ve rengârenk 19. yüzyıl binaları bulunan bölge, sokak sanatçıları ile dolup taşıyor. Sıcak bir şarap eşliğinde bu sanatçıları izlemek şehir sakinlerinin sıklıkla yaptığı bir etkinlik, aralarına karışmanızı tavsiye ediyoruz. Eski Şehir bölgesi, alışveriş için de uygun bir yer, zira sayısız mağaza ve butik barındırıyor. Tur sonrası için verilecek serbest zamanın ardından buluşma, otelimize transfer ve odalara yerleşme. Konaklama Riga’da.
Otelde alınacak sabah kahvaltısı sonrası rehberimiz eşliğinde şehir kanalları üzerinde bir tekne turuna çıkıyoruz. Aynı Venedik gibi, Riga’da da nehir kanalları bulunuyor ve burada çıkacağınız bir tekne turu, şehrin tüm güzelliklerini bir seferde ve yakından görmenizi sağlıyor. Tur sonrası şehir merkezinde serbest zaman. St. Peter Kilisesi ziyareti yapmanızı tavsiye ederiz. Bu görkemli yapı, tüm şehre tepeden bakıyor ve 360 derecelik bir görüş açısı sağlıyor. Serbest zaman sonrası otelimize transfer. Akşam rehberimizin belirleyeceği saatte buluşma ve Ortaçağ Restoran’a hareket. Eski Riga merkezinde bulunan, gizli geçidin 800 yıllık bir yapının mahzeninde kurulmuş sadece mum ışıklarıyla aydınlatılmış, dekorundan çalışanlarına tam bir ortaçağ atmosferi sunan restoran’da alınacak özel akşam yemeği sonrası otelimize dönüş. Konaklama riga’da
Otelde alınacak sabah kahvaltısı sonrası rehberimiz eşliğinde Sigulda & Turaida ve Jurmala Turu. Bu turumuzda Sizi ortaçağ döneminden esintiler ile karşılayacak olan Turaida Kalesi harabeleri ve bölgedeki Tarih Müzesi en ünlü turistik aktivitelerden biridir. Antik nehir kenarında yürüyüş ve “Halk Şarkıları Bahçesi”nde bulunan muhteşem heykeller görüleceklerden bazıları. Letonya’nın İsviçre’si olarak alınan ve Riga’dan 50 KM uzakta bulunan Ganja Milli Parkı içindeki Sigulda’da ise Kropotkin Sarayı, Haçlı Kalesi ve 13. YY `dan kalma harabeler en önemli eserlerdir. Alınacak özel öğle yemeği sonrası Jurmala’ya hareket. Şehrin yaklaşık 20 KM batısında bulunan sayfiye merkezi Jurmala’ya giderken yol üzerinde yazlık evler, spa ve sağlık merkezlerini görebiliriz. Özellikle güneşli havalarda sahilde yürüyüşün tadını çıkartabilir, Jomas caddesi üzerindeki sayısız kafe ve hediyelik eşya dükkanlarında keyifli saatler geçirebilirsiniz. Tur sonrası otelimize dönüş. Konaklama Riga’da
Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Rehberimizin belirleyeceği saatte buluşma ve havalimanına transfer. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Türk Havayolları TK1776 sefer sayılı tarifeli uçuşu ile saat 18:45’de İstanbul’a uçuş. Rahat ve konforlu bir uçuşun ardından yerel saat ile 21:45’de İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.

Fiyatlar:

İki Kişilik Odada Kişi başı

499 Euro

 • 'dan başlayan fiyatlar ile

Tek Kişilik Oda Fiyatı

599 Euro

 • 'dan başlayan fiyatlar ile

Fiyata Dahil Hizmetler

 • Türk Havayolları tarifeli seferleri ile İstanbul-Riga-İstanbul arası uçak bileti
 • Havalimanı – Otel – Havalimanı transferleri
 • 3 gece Riga’da tercih edilen otelde kahvaltı dahil konaklama
 • Programda belirtilen tüm çevre gezileri
 • Organizasyon boyunca Türkçe yerel rehberlik ve assist hizmetleri
 • Türsab Seyahat sigortası

 • Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Vize ücreti, servis bedeli 125 EURO (Yeşil pasaport için vize uygulaması bulunmamaktadır)
 • Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları.
 • Yurt dışı çıkış harcı
 • Ekstra Turlar ve Müze & ören yerleri girişleri
 • Yukarıda ve programda dahil olduğu açıkça belirtilmemiş her türlü hizmet
 • Önemli Not : Belirtilen fiyatlar minimum 10 kişilik gruplar için başlangıç fiyatlarıdır. Tur fiyatları gidilecek tarihe, havayolu firmasına, kişi sayısına, programa dahil olan turlara, konaklama yapılacak otel tipine ve istenilen servislerin niteliğine bağlı olarak değişkenlik gösterebilecektir. En uygun fiyat teklifini almak için 0850 888 8501nolu telefon numaramızdan iletişime geçebilir veya iletişim formumuzu doldurabilirsiniz. Kurumsal müşteri temsilcimiz en kısa zamanda sizlerle iletişime geçecektir.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir